×
TUR
KAYÜ Anasayfa
Rektörümüz, “Üniversitemiz Öğrenci Kulüp ve Toplulukları Tanıtım Günü” Etkinliklerine Katıldı

Rektörümüz Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, “Üniversitemiz Öğrenci Kulüp ve Toplulukları Tanıtım Günü” etkinliklerine katıldı.

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından 15 Temmuz Yerleşkemizdeki Öğrenci ve Personel Yemekhanesi önünde gerçekleştirilen etkinlikte, üniversitemizde faaliyet gösteren öğrenci kulüpleri stant açarak kulüplerini tanıttı.

Stantları tek tek dolaşarak öğrencilerle sohbet eden Rektörümüz Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, öğrencilere başarılar diledi.

Rektörümüz Karamustafa, “Üniversitemizde öğrencilere verdiğimiz eğitim kadar öğrencilerimizin sosyal ve kültürel aktivitelere katılımını, sosyal yönden kendilerini geliştirmelerini oldukça önemsiyoruz. Bu çerçevede üniversite olarak tüm imkânlarımızı öğrencilerimize seferber ediyoruz. Üniversitemizde öğrenci kulüplerimizin sürekli yanında olacağız ve düzenledikleri her türlü sosyal ve kültürel etkinlikte kendilerine destek vereceğiz. Kayseri Üniversitesi sadece eğitim-öğretim, araştırma ve bilimsel çalışmalarla değil öğrencilere yönelik sosyal ve kültürel aktivitelerle de ön planda olmaya devam edecektir” diye konuştu.


11 Ekim’de başlayan tanıtım günü etkinlikleri 13 Ekim Perşembe günü sona erecek.


11 Ekim 2022 Salı